Nasıl yapılır kurtulmak kızarıklık yüzünde

Çoğumuz için kızarıklık alanında yanak ve burun en zor giderilen sorunlar. Ne kadar günah, bir itiraf, çok, biz, bunları ortadan kaldırmak, ve sık sık, ya da daha basit söylemek. Yalnız yüz kızarması devamı üstesinden değiştirirken sıcaklık — sokağa, ya da tam tersi, giriş sıcak bir oda ile çok soğuk verebilir uzun süreli cilt kızarması, hatta bazen beyazı. Diğer acı kızarıklık en ufak bir duygusal gerilim, öfke, bozucu, utanç. Bazen, kırmızı bir yüz olur içtikten sonra bile küçük dozlarda alkol.

Neden yüzü kızarır

Neden yüzü kızarır Bu yüz kızarması olarak adlandırılan, farklı bir deyişle. Bazıları için kullanılan isim, diğer rosacea, üçüncü dermatit. Kavga, kırmızı yüzlü de size her. Destekçileri “nazik” bakım teklif sahibi kırmızı yüz önlemek için en azından biraz uyarıcı güzellik bakımları, tavsiye dışlamak, ev bakım kozmetik ürünleri, teşvik kan akışını ve umut önlemek bozulma kızarıklık. Geliştirmek için, tabii ki, bu hiç kimse için ipuçları. önlemek için Tavsiye edilir, ısıtma, soğutma ve hatta dışlamak için gıda baharatlar ve çikolata.

Diğer danışmanlar ne hakkında yazmak yüz cilt üzerinde yaşayan her türlü bakteri ve akarları, onlar suçlu kişiler ve zaman üzerinde pembe, siyah nokta. savaş İlan ederek, üzerinde yaşayan cilt mikroflorası, ev sahibi kırmızı yüz gerekir kol antibakteriyel vasıta dış ve iç aksiyon ve sabırlı olun. Yenmek zorunda, onay bilenler, altı ay ve daha fazla. Ve kaç bu kez, bir altı ay var önümüzde hiçbir yerde yazılı değil.

Para yüz kızarıklık

Para yüz kızarıklık

Üçüncü tavsiye araçlarını kullanmaya, olan, kesin, hızlı bir şekilde kızarıklık azaltmak — kremler ve merhemler ile kortikosteroid. Doğru bir anlık iyileşme mutlaka, önce ödül steroid merhem yüzünde. Sadece işte nasıl olacak onu ceza sistematik uygulaması, bu ilaçların habersiz olanlar bile sunuyor. zengin deneyim “çekme “insanlar steroid bağımlılığı ile cilt uygulamaları, ben her zaman uyarıyorum tüm tehlikeleri bu şekilde. Ağır bir yenilgi cilt, çimlenme onun patolojik damarları, ülserasyon ve diğer sıkıntılardan mutlaka kendini gerçeğe teslim etti, kim uzun toplardı kızarıklık yüz araçları ile kortikosteroid.

Dördüncü kullandıkları araçları ile adrenalin kan damarları daraltmak için ve kızarıklık azaltmak.
Çok az kişi düşünüyor kızarıklık yüzünde sadece bir sonuç süreçlerin her zaman meydana gelir, cilt. damar tonusu ve cilt etkiler, hormonal durum (çoğu hormon aracılı etkiler, vasküler sesi), durumu, otonom sinir sistemi, duygusal arka plan ve genetik yatkınlık, adet döngüsü aşaması ve bazı ilaçlar. Eğer öyleyse, o zaman olacak belirgin saçmalığını varsayımlar, ne tüm bu ihmal kullanarak jel ile veya krem kullanarak, ginseng ile.

Ne yapmalıyım kurtulmak için kızarıklık yüzünde

Ne yapmalıyım kurtulmak için kızarıklık yüzündeDeğiştirme vasküler sesi yanıt olarak uyarılması, otonom sinir sistemi, doğrulanmış bilimsel bir gerçektir. Biz nasıl etkiler, vasküler sesi zorla? Zıt ruh dökerek soğuk su kontrast yıkama ve silme buz alıştırmak damarları hızla yanıt sıcaklık değişiklikleri. Antidepresanlar azaltabilir, etkisi, duygu, bedensel işlevleri ve böylece karar birçok psikosomatik sorunlar, ancak hiç kimse onları uygulamak için bir yer kızarıklık yüzünde. Psikoterapi sağlar ve çözmek için bir duygusal sorun ve engel yıkıcı etkisini, eylem, duygu, vücut. İlaçlar, cinsel hormonlar, ilaçlar tedavisi için kullanılan, sıcak basması menopoz azaltmak kızarıklık.

Bazen kızarıklık yüzünde oluşur, çeşitli çevresel faktörler. Tabii ki, kendisi cilt kızarması için bir tehdit teşkil etmez, yaşam ve sağlık, t. k. sayesinde çeşitli kremler, bugüne kadar büyük miktarda vardır, çok kolayca bu sorunu kaldırmak. Ama bir zamanlar kızarıklık eşlik eder bir insan hayatı boyunca. Bu durumda, bu bir kusur gösterebilir herhangi bir hastalık iç organlar. daha tehlikelidir ani cilt kızarması, çünkü bu tanıklık ihlal vücudun normal işleyişi. Biz zaten öğrendim, kızarıklık, cilt, yüz olabilir, hem geçici, hem de kalıcı. Geçici kızarıklık, sık sık ile ilişkili genetik ve kalıcı, ayrı yaşam boyu bağlı olabilir hastalığı ile yüz cilt.

Sadece yaşam tarzınızı değiştirerek ve diyet, zaten fark etmek mümkün olacak ilk değişiklik harici olarak cilt yüz.